Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Вільнотарасівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04363001) був реорганізований і увійшов до складу Білоцерківської громади

Вільнотарасівський сільський голова

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, КОСТИНА ОЛЬГА  ВАСИЛІВНА,  народилася 29 травня 1963 року в селі Потіївка Білоцерківського району Київської області в сім’ї колгоспників.

З  1971 по 1978 рік навчалася у Потіївській середній школі. В 1978 році вступила до Ржищівського педагогічного училища, яке закінчила у 1982 році, здобувши професію вчителя трудового навчання і креслення.

Свою трудову діяльність розпочала в 1982 році вчителем трудового навчання  і креслення в Олійниковослобідській  восьмирічній школі Білоцерківського району, потім перевелася на цю ж посаду у Вільнотарасівську  восьмирічну школу Білоцерківського району.

У 1990 році закінчила Київський педагогічний інститут ім. О.М Горького за спеціальністю «Загальнотехнічні  дисципліни».

У грудні 1988 року  була  обрана секретарем Вільнотарасівської сільської ради,  де і пропрацювала до березня 2006 року.

26 березня 2006 року була обрана на посаду Вільнотарасівського сільського голови. Вдруге обиралася сільським головою у жовтні 2010 року, втретє - у жовті 2015 року.

Указом Президента України від 30.11.2012 р №670 присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

У березні 2013 року занесена у книгу почесних громадян Білоцерківського району «Золотий фонд району».

Маю двох дітей та двох внуків.

Дочка – Клопота Марина Михайлівна, 1983 р.н

Син-Костина Юрій Михайлович, 1992 р.н

Заміжня. Чоловік - Костина Михайло Михайлович, 1961 р.н., працює оператором котельні Вільнотарасівської ЗОШ  І ст.

До кримінальної відповідальності не притягувалася.

Близьких родичів за кордоном не маю.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування