Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Вільнотарасівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04363001) був реорганізований і увійшов до складу Білоцерківської громади

Секретар Вільнотарасівської сільської ради

АВТОБІОГРАФІЯ

Я,  ДЕМКІВСЬКА   НАДІЯ  ІВАНІВНА, народилася 03 жовтня 1974 року в селищі  Терезине, Білоцерківського району, Київської області.

З 1981 по 1989 рік навчалася у Терезинській середній школі. Після закінчення 8 класів вступила до Білоцерківського педагогічного училища. Після закінчення училища присвоєно кваліфікацію вчителя початкових класів.

З 2003 по 2007 рік  навчалась на  заочному відділенні  Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова на факультеті української філології, після  закінчення  якого присвоєно  кваліфікацію  вчителя української  мови  та  літератури,  зарубіжної  літератури  та  літературного  редактора.

З серпня 1994 по серпень 1995 року працювала у Фастівській неповній середній школі на посаді вчителя початкових класів. З серпня 1995 року і по квітень 2006 року працювала вчителем початкових класів у Вільнотарасівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

В  квітні  2006 року була  обрана  секретарем  Вільнотарасівської  сільської  ради, де працюю  і  по  даний  час.

Заміжня.

Склад сім’ї:

• чоловік - Демківський Микола Петрович, 1966 р.н.
  • син - Демківський Іван Миколайович, 1991 р.н.
  • син –Демківський Михайло Миколайович, 1995 р.н.

До кримінальної відповідальності не притягувалася.

Близьких родичів за кордоном не маю.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування